Pastāsti draugiem:

Par Miljons.com

Projekta tapšana

2007.gada septembra sākumā tapa ideja par lapu, kurā varētu apkopot iemeslus, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē. Sākām rakstīt, bet sapratām, ka bez citu cilvēku palīdzības to pavisam noteikti neizdarīsim. Tā nu mēs radījām šo lapu tautai – vietu, kur jebkurš cilvēks var iesūtīt savu iemeslu, kāpēc Latvija ir labākā valsts pasaulē.

Attīstība

Neilgi pēc lapas atvēršanās, šīs lapas labākie iemesli apceļoja visu Latviju. Tie bija lasāmi un dzirdami visur – interneta lapās, avīzēs, TV, radio, darba vietās, skolās un daudzās, daudzās citās vietās. Vēl jo projām satiekam cilvēkus, kas ierakstus lasa pirmo reizi un ir sajūsmā par tiem, vai arī ir lasījuši ierakstus, bet nav zinājuši, ka tie visi ir vākti un veidoti šajā lapā, tāpēc neesi skops – pasaki arī draugam par mums.

Atrunas

Mūsu mērķis nav nekādā veidā aizvainot, aizskart Latvijā dzīvojošo iedzīvotāju cieņu. Kā arī Saeimas, mafijas vai jebkura cita grupējuma godu. Mēs neesam nekādā veidā saistīti ar kādām politiskajām organizācijām, Cūkmenu, Buldozeru, Lācīti, Burkāniņu un to vienu jokaino, kura vārdu mēs neatceramies.

Jebkuru iesūtīto saturu mēs vērtējam individuāli un ne vienmēr varam paskaidrot, kāpēc lapā neiekļuva beigtu baložu bildes, pavirši piezīmētas austiņas Zatleram, vai jebkuras citas muļķības.

Komentāri un ieraksti tiek pieņemti tikai latviešu valodā. Izņēmumi tiek pieļauti tikai tādos gadījumos, kad tiek izmantota kāda svešvalodā labi nostiprinājusies frāze vai teiciens.

Vienkārši informācijai

Lapas saturu veido lapas apmeklētāji, viņu balsojumi, komentāri un aktivitāte lapā. Lapas uzturēšana tiek segta no lapā atrodamajām reklāmām. Tāpēc, ja redzi, ka kāds ir pārkopējis lapas saturu un nav pievienojis atsauci uz šo lapu, tad pievieno atsauci uz mums. Jo vairāk apmeklētāji, jo labāks saturs un jo vairāk būs ko pārkopēt. 🙂

Pievieno savu iemeslu, kādēļ Latvija ir labākā valsts pasaulē!

  • Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit