Apskatīt citu iemeslu
Iemesls #16827

Jā, šī bilde jau te ir bijusi. Jā, tā ir jau redzēta. Vajadzēstu dzēst ārā… Vienīgi atminamies, ka kāds uzņēmums (varbūt ir saistīts ar bildē norādīto, varbūt nē, pasaule ir pilna ar mīklām) prasīja, lai mēs iepriekšējo bildi izņemam. Ja nu gadījumā tā bilde arī būs jāizņem, tad nodrošināmies, lai lapā būtu bildes kopija. Hehehehe, DEPO pārdod šokolādes riņķīšus ar pirdījumu, vai nav jautri?

Jā, šī bilde jau te ir bijusi. Jā, tā ir jau redzēta. Vajadzēstu dzēst ārā… Vienīgi atminamies, ka kāds uzņēmums (varbūt ir saistīts ar bildē norādīto, varbūt nē, pasaule ir pilna ar mīklām) prasīja, lai mēs iepriekšējo bildi izņemam.  Ja nu gadījumā tā bilde arī būs jāizņem, tad nodrošināmies, lai lapā būtu bildes kopija. Hehehehe, DEPO pārdod šokolādes riņķīšus ar pirdījumu, vai nav jautri?
+317 +270 -47

Robciks 2013. gada 7. maijā

Pastāsti draugiem:

5 komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Pievieno savu iemeslu, kādēļ Latvija ir labākā valsts pasaulē!

  • Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit