Apskatīt citu iemeslu
Iemesls #12209

“garos gurķus” audzēt, fasēt, atvest no Spānijas un tirgot Maximā izmaksā 0,96 Ls kg., bet mūsmājās audzētie, nefasētie izmaksā 1,69 Ls kg.

+300 +271 -29

andris 2011. gada 2. maijā

Pastāsti draugiem:

5 komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Pievieno savu iemeslu, kādēļ Latvija ir labākā valsts pasaulē!

  • Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit