Apskatīt citu iemeslu
Iemesls #425

pie mūsu naftas vadiem nav grūti pieslēgties.

Brunavas pagasta “Paegļu” īpašnieks Dainis Druseiks aģentūrai LETA pastāstīja, ka policija atklājusi nelegālu naftas vadu, kas nopludina naftu no SIA “LatRosTrans” naftas produktu vada Polocka-Ventspils.
Šodien “LatRosTrans” un Bauskas policija ieradās Druseika apsaimniekotajos labības laukos, un, neuzrādot nekādus dokumentus, kas ļautu šādi rīkoties, sāka uzrakt naftas vadu.
Policijas izmeklētājs gan īpašnieku informējis, ka radītie zaudējumi viņam tiks atlīdzināti. Tomēr Druseiks ir pārsteigts par policijas visatļautību, neuzrādot nekādas atļaujas un pilnvaras, sākt viņa kviešu un miežu lauka uzrakšanu.
Policijas pārstāvji jau uzrakuši gandrīz kilometru garu naftas vada daļu. Šobrīd nav iespējams pateikt, cik garš tas ir kopumā, teica “Paegļu” saimnieks.
Druseiks pastāstīja, ka viņa mājas atrodas diezgan tālu no labības laukiem, tādēļ nelegālā naftas vada ierīkotājiem nav bijis lielu problēmu rudenī ierakt zemē caurules.

+205 +173 -32

mazais 2008. gada 18. janvārī

Pastāsti draugiem:

Nav komentāru

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Pievieno savu iemeslu, kādēļ Latvija ir labākā valsts pasaulē!

  • Ievelc fotoattēlus vai video failu šeit